درباره ما متافردا About US Metafarda
چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

متافردا

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1380 در مرکز کامپیوتر ایران با هدف و با اسم شرکت ساران گستر آریانیک و برند متافردا دسترسی به بازار مشتریان و مصرف کنندگان نهایی و حذف واسطه های فروش جهت تهیه  کالا با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در زمینه بازار IT و فروش قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، پرینتر و لوازم جانبی کامپیوتر شروع کرد.

این مجموعه در طی سالهای فعالیت خود نسبت به هدف خود پایبند بوده و با خرید از فروشندگان و وارد کنندگان اصلی این قطعالت و ایجاد ارتباط با فروشندگان خارجی نسبت به ارائه به موقع و با کیفیت کالا اقدام کرده است .

این شرکت در سال 1400 در پی ارائه هر چه بهتر کالاها و خدمات به شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی ، شرکت ساران گستر آریانیک را افتتاح و به ثبت رسانیده و در قالب شرکت شروع به فعالیت کرد.

یکی از مهم ترین هدف ما در فروشگاه اینترنتی متافردا جلب اعتماد و همچنین حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های ارزشمنده این فروشگاه محسوب میشود در برابر قیمت های متغیر و غیر منصفانه بازار ما در کنار شما هستیم وهمواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت همچنین با گارانتی معتبر و با قیمت مناسب و بروز در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

همچنین در متافردا به معنای واقعی کلمه همیشه حق با مشتریان عزیز بوده است.

تعداد محصولات

تمایز با در خرید

3000
سفارش موفق

ارسال رایگان

حداقل تعداد محصول جهت

4
ارسال رایگان

برند محصولات

به پاس اعتماد شما

100
تاکنون

برند های همکاران ما

همه در فروشگاه ما

20
محصولات همکاران
از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

فروش آنلاین در سایت متافردا

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید.

شرکت ساران در راستای ارائه خدمات سهل تر فروش به مشتریان و امکان مقایسه کالاهای این شرکت با سایر همکاران و فروشندگان در سال 1401 سایت متافردا را راه اندازی نموده، تا زمینه مناسبی برای خرید مشتریان برای جلوگیری از اتلاف وقت آنان بدون نیاز به حضور فیزیکی فراهم نماید.

سایت متافردا علاوه بر فعالیت در زمینه ارائه اطلاعات و مشخصات فنی، مقایسه  و فروش کالاها نسبت به رائه مقالات علمی و تحقیقی و اخبار مختلف در زمینه صنعت IT  دنیا اقدام نموده است تا در این زمینه هم به افزایش اطلاعات مشتریان خود خدمات قابل قبولی و در خود توجهی را داشته باشد بدهی است حضور و همراهی شما مشتریان و همراهان و ارائه انتقادات و پیشنهادات تیم ساران و سایت متافردا را در ارائه اطلاعات، کالا و خدمات بهتر، یاری خواهد کرد.

shopping-store
در هرکجا که هستید خرید کنید

بدون محدودیت مکان

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

ecommerce
بهترین و جدیدترن محصولات

در دسترس شماست

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان