شرکت ساران گستر آریا نیک

فروش سازمانی با فاکتور رسمی

با افتخار آماده همکاری با سازمان و اداره ها می باشد .

متافردا  با نزدیک به 2 دهه فعالیت در زمینۀ فروش کامپیوتر و قطعات دیجیتال همواره به عنوان فروشگاهی پاسخگو نزد مشتریان خود شناخته می‌شود  این فروشگاه به منظور گسترش خدمات خود، اقدام به راه‌اندازی بخش اختصاصی فروش سازمانی نموده است که از طریق فرم موجود در انتهای این صفحه و خط اختصاصی فروش سازمانی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

چرا از متافردا برای خرید های سازمانی خود از متا فردا اقدام کنیم ؟

آماده‌سازی و ارسال سریع سفارش

با توجه به استقرار تیم اختصاصی فروش سازمانی در مجموعۀ متافردا کامپیوتر تمامی سفارشهای سازمانی که ثبت و پرداخت شده باشند، در سریع ترین زمان ممکن پردازش شده و آمادۀ ارسال خواهند بود. 

آماده‌سازی و ارسال سریع سفارش

تیم فنی و مشاورۀ اختصاصی فروش سازمانی با تجربۀ بیش از دو دهه، مجموعۀ متافردا  در هر لحظه آمادۀ ارائۀ مشاورۀ فنی هستند تا همواره هر سازمان یا ارگانی که قصد خرید کامپیوتر را دارد بهینه ترین سیستم ممکن را براساس بودجۀ انتخاب شده به شما پیشنهاد دهند. در هر لحظه از روزهای کاری میتوانید با شماره گیری شماره تلفن 02166964672 و 02166964311 با واحد فروش سازمانی ارتباط برقرار نمایید.

 

گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش

در صورتی که هرکدام از محصولاتی که خریداری کرده‌اید دچار مشکلی شد، می‌توانید تا ۹۰ روز با خیال راحت آن را تعویض و یا تعمیر کنید آن هم بدون هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای! متا فردا به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکلی،‌ شما را کمک نماید. پس از این مدت نیز تیم متافردا آمادۀ ارائۀ خدمت به شما عزیزان است تا بدون دغدغه ذهن خود را مشغول فرآیندهای اصلی سازمان خود کنید.

برخی از مشتریان سرویس سازمانی متافردا

برندهای سازمانی که به ما اعتماد کرده اند

متافردا انتخاب اول خرید های سازمانی تجهیزات کامپیوتری

همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید